Poznański Festiwal Robotyki Cyberbot już za 9 dni!

Za dokładnie 9 dni odbędzie się już XIII Festiwal Robotyki Cyberbot. Jak zwykle cała impreza będzie zorganizowana w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej, przy ulicy Piotrowo 2. Jest to wydarzenie skierowane do wszystkich pasjonatów robotyki tych początkujących, jak i tych zaawansowanych.

Jak czytamy na stronie sumo.put.poznan.pl: “Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. Niesamowite warsztaty budowy robotów z klocków Lego Mindstorms pobudzą wyobraźnie młodych inżynierów, którzy będą mieli okazje rozpocząć swoją przygodę z robotyką. Dla starszych uczestników festiwalu przygotowaliśmy szereg wykładów otwartych oraz prezentacji.”

 

13096220_800878273380907_3962953417961675008_n

Będzie można tam zobaczyć wiele ciekawych konstrukcji, które nie będą brały udziału w zawodach, rok temu można było na przykład odebrać lizaka od robotycznego ramienia firmy Astor. Jak widać Cyberbot, to nie tylko zawody robotów, lecz także impreza, z której wyjdziemy pełni wiedzy, inspiracji i zapału do działania.

Osoby, które znają mnie i bloga trochę dłużej wiedzą, że Cyberbot nie jest mi obcy i to właśnie tam 12 miesięcy temu zdobyłem II miejsce w kategorii freestyle wraz moim robotem Orion250 sfinansowanym dzięki polakpotrafi.pl.

2
Zdjęcie z poprzedniej edycji (od organizatorów)

Myślę, że warto zajrzeć do krótkiej relacji, którą przygotowałem, aby dowiedzieć się czego można się spodziewać: link do artykułu.

Impreza odbędzie się już w sobotę, 14 maja w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej, przy ulicy Piotrowo 2. Na pewno mnie tam nie zabraknie. 😉 Więcej ważnych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: www.sumo.put.poznan.pl oraz na facebooku.

Karol Wojsław

Karol Wojsław - założyciel i redaktor Mechatrobot.pl. Interesuje sie elektroniką oraz informatyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.