Zakończenie konkursu i życzenia noworoczne

Zanim cokolwiek napiszę chciałbym wszystkim czytelnikom złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Mam nadzieję, że rok 2016 będzie dla Was rokiem pełnym szczęścia, sukcesów i pozytywnych niespodzianek.


Wczoraj był ostatni dzień zgłaszania prac konkursowych. Dostałem ich na prawdę dużo – więcej niż się spodziewałem.

Otrzymałem łącznie 13 wyjątkowo ciekawych artykułów, z których do jutra wybiorę 3 najlepsze. Postaram się je ocenić jak najbardziej obiektywnie, tak aby nikt nie czuł się niedoceniony, czy też wykorzystany. 🙂 Przeczytałem po kilka razy każdą z prac i jestem pewien, że autorzy musieli poświęcić na pisanie sporo czasu.

Z powodów organizacyjnych postanowiłem delikatnie przesunąć konkurs – dać sobie o dwa dni więcej na wybór, co oznacza, że 3 najlepsze artykuły zostaną opublikowane w poniedziałek (04.01.) i to właśnie od tego dnia, aż do 11.01 (przez tydzień) trwać będzie głosowanie, w którym to czytelnicy mechatrobota wybiorą najlepszą pracę. Autor artykułu, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma nowiutkie Raspberry Pi 2B, natomiast autorzy prac na 2. i 3. miejscu – klon Arduino Nano. Dodatkowo zgodnie z regulaminem każdy z uczestników otrzyma kod promocyjny do Kamami na 10%.

W poniedziałek około godziny 10 powinny się pojawić wyniki I etapu konkursu i zostaną udostępnione 3 najlepsze prace. …Wyczekujcie! 🙂

Karol Wojsław

Karol Wojsław - założyciel i redaktor Mechatrobot.pl. Interesuje sie elektroniką oraz informatyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.