Zakończenie konkursu i życzenia noworoczne

Zanim cokolwiek napiszę chciałbym wszystkim czytelnikom złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Mam nadzieję, że rok 2016 będzie dla Was rokiem pełnym szczęścia, sukcesów i pozytywnych niespodzianek.


Wczoraj był ostatni dzień zgłaszania prac konkursowych. Dostałem ich na prawdę dużo – więcej niż się spodziewałem.

Otrzymałem łącznie 13 wyjątkowo ciekawych artykułów, z których do jutra wybiorę 3 najlepsze. Postaram się je ocenić jak najbardziej obiektywnie, tak aby nikt nie czuł się niedoceniony, czy też wykorzystany. 🙂 Przeczytałem po kilka razy każdą z prac i jestem pewien, że autorzy musieli poświęcić na pisanie sporo czasu.

Z powodów organizacyjnych postanowiłem delikatnie przesunąć konkurs – dać sobie o dwa dni więcej na wybór, co oznacza, że 3 najlepsze artykuły zostaną opublikowane w poniedziałek (04.01.) i to właśnie od tego dnia, aż do 11.01 (przez tydzień) trwać będzie głosowanie, w którym to czytelnicy mechatrobota wybiorą najlepszą pracę. Autor artykułu, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma nowiutkie Raspberry Pi 2B, natomiast autorzy prac na 2. i 3. miejscu – klon Arduino Nano. Dodatkowo zgodnie z regulaminem każdy z uczestników otrzyma kod promocyjny do Kamami na 10%.

W poniedziałek około godziny 10 powinny się pojawić wyniki I etapu konkursu i zostaną udostępnione 3 najlepsze prace. …Wyczekujcie! 🙂

Karol Wojsław

Karol Wojsław -- licealista, założyciel i redaktor Mechatrobot.pl. Interesuje się robotyką i elektroniką oraz informatyką. Z racji swojego wieku nie ma ogromnej wiedzy, ale wytrwale dąży do tego, aby artykuły, które publikuje były coraz lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *