Konkurs świąteczny – nagrody o wartości 300zł, w tym RPI 2!

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem postanowiłem wraz z firmą Kamami zorganizować dla Was konkurs, w którym nagrodą główną będzie Raspberry Pi 2 B. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto pod choinką chciałby zobaczyć swój własny nowy komputerek, dzięki któremu zrobi praktycznie wszystko. 😀

Aby żaden uczestnik nie czuł się wykorzystany, nagrodę pocieszenia w postaci kodu rabatowego (10%) do sklepu Kamami otrzyma każda osoba biorąca udział w konkursie, wygrany otrzyma Raspberry Pi 2 B, natomiast autorzy artykułów, które otrzymają II i III miejsce otrzymają Arduino Nano:

 1. I miejsce – Raspberry Pi 2B
 2. II i III miejsce – klon Arduino Nano
 3. Wszystkie prace zostaną nagrodzone nagrodą pocieszenia w postaci rabatu 10% do sklepu Kamami (na jedno zamówienie)

Zadanie główne: Krótki artykuł/news

Głównym zadaniem konkursowym, jest przygotowanie krótkiego artykułu/newsa na dowolny temat [związany z: elektroniką, robotyką, arduino, raspberry pi, IoT, nowinką techniczną, nowym modułem/nową platformą itp.] oraz wysłanie go na adres mechatrobot@gmail.com!  Tekst może być dowolnej długości, ale raczej powinien mieć nie mniej niż 250 słów. Oczywiście im więcej, tym lepiej! 🙂 Może on zawierać obrazy, filmy oraz inne dodatkowe treści. Oprócz tego, aby wziąć udział w konkursie należy również polubić fanpage mechatrobot (link) i udostępnić ten artykuł! O udostępnianie proszę również inne osoby, nie tylko uczestników – będę bardzo wdzięczny. 🙂

Prace należy wysyłać od 10 do 31 grudnia. Po tym czasie wraz z kilkuosobowym jury wybiorę 3 (subiektywnie) najlepsze teksty i opublikuję je na Mechatrobot.pl (oczywiście dodam informację o autorze 🙂 ). Od tego momentu przez 10 dni, trwać będzie głosowanie (na facebooku – liczyć się będzie prawdopodobnie ilość polubień), w którym zostanie wyłoniony zwycięzca, a także II i III miejsce. Reszta artykułów również zostanie opublikowana, jednak dopiero po jakimś czasie.

Harmonogram konkursu wygląda następująco:

 1. 10 grudnia, start konkursu;
 2. 31 grudni, ostatni dzień zgłaszania prac konkursowych;
 3. 2 stycznia, wybranie i opublikowanie 3 najlepszych artykułów, wybranych spośród zgłoszonych prac i rozpoczęcie głosowania na facebooku na najlepszy z nich;
 4. 9 stycznia, zakończenie głosowania, wyłonienie zwycięzcy
 5. do 16 stycznia, wysyłka nagród;

Przy ocenie prac pod uwagę brać będę (kolejność losowa):

 1. Długość tekstu;
 2. Wartość merytoryczną całości;
 3. Czy temat jest ciekawy i interesujący;

Aby nie było niedomówień i niepotrzebnych konfliktów, poniżej (pod sponsorami) umieszczony został pełen regulamin konkursu.

Przy okazji chciałbym zaprosić wszystkich nastoletnich (i tych trochę starszych) użytkowników mojej strony, do grupy Nastoletni Elektronicy na facebooku – liczymy już ponad 100 osób!

Sponsorem nagród jest sklep dla elektroników Kamami.

kamami-1421338058

Sponsorem konkursu jest również firma Hybrid Lizard:

hl_mb

Regulamin konkursu:

 • Konkurs organizuje właściciel serwisu Mechatrobot.pl
 • W konkursie udział wezmą prace, które zostaną wysłane na adres (mechatrobot@gmail.com) do dnia 31.12 i godziny 23:59.
 • W wiadomości e-mail powinien zawrzeć się:
  • Artykuł – praca konkursowa (minimum 250 słów) (może on być urozmaicony grafikami, filmami i innymi dodatkowymi materiałami)
  • Imię i Nazwisko uczestnika
  • Ewentualna dodatkowa wiadomość do organizatora
 • Udział w konkursie możecie wziąć każda osoba, zamieszkała w Polsce.
 • Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na wykorzystanie Twojej pracy, na przykład poprzez udostępnienie jej na stronie Mechatrobot.pl (w takim wypadku zostanie dodana notka o autorze)
 • Zwycięzca wyłoniony zostanie w 10-dniowym głosowaniu, które zostanie uruchomione w postaci aplikacji na fanpage strony Mechatrobot.pl (link do fanpage), w którym to użytkownicy będą mogli (po przeczytaniu artykułów) zagłosować na dowolną, według nich najlepszą pracę.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmieniania regulaminu, w czasie konkursu, jeżeli nie będzie miało to wpływu na wynik konkursu.

Karol Wojsław

Karol Wojsław - założyciel i redaktor Mechatrobot.pl. Interesuje sie elektroniką oraz informatyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.