[recenzja] Stacja lutownicza WEP 936 za 80zł + opening!

Chciałbym przedstawić Wam moją opinię na temat stacji lutowniczej WEP 936, a dodatkowo postanowiłem (dla urozmaicenia materiału) zrobić mały opening i zobaczyć siedzi w środku!

Jeżeli ktoś nie ma zamiaru czytać wprowadzenia itd. to może pominąć to wszystko i przejść od razu do filmu – na końcu artykułu.

Jest to pierwszy film, z serii krótkich i zwięzłych recenzji narzędzi z mojego warsztatu. Dodatkowo zawsze pojawi się również mały opening, w którym zajrzymy do wnętrza urządzeń. W ramach wprowadzenia proponuję zapoznać się z krótkim streszczeniem parametrów i informacji o produkcie:

Opis urządzenia

Stacja lutownicza kolba WEP 936 z regulacją temperatur w zakresach 200’C do 480’C. Jej konstrukcja jest bardzo prosta, nie skomplikowana dzięki temu jest niezawodna, a czas pracy jest wydłużony. Na podwyższoną żywotność wpływają wysokiej jakości grzałki ceramiczne, jak i groty.

wep-936-stacja-lutownicza-45w
Stacja lutownicza WEP 936

Dane techniczne

  • Napięcie: 220-240 V
  • Zapotrzebowanie na moc: 45 W,
  • Regulacja temperatur: 200°C – 480°C,
  • System: ESD safe
  • Zapotrzebowanie na moc kolba 907A: AC-50W
  • Napięcie wyjściowe 24V AC
  • Element grzejny: Ceramiczny

Nie pozostaje mi nic innego, jak podać link do Kamami, bo to właśnie dzięki uprzejmości tej firmy stacja pojawiła się w warsztacie, za co swoją drogą jestem im bardzo wdzięczny. Zaproszam do obejrzenia materiału. 🙂

baner11


Karol Wojsław

Karol Wojsław -- licealista, założyciel i redaktor Mechatrobot.pl. Interesuje się robotyką i elektroniką oraz informatyką. Z racji swojego wieku nie ma ogromnej wiedzy, ale wytrwale dąży do tego, aby artykuły, które publikuje były coraz lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *