Zapraszamy do Miasta Robotów

Dokładnie dzisiaj rozpoczęła się wystawa w Poznaniu- Miasto Robotów! Poniżej kilka najważniejszych informacji na temat tego co możecie tam zobaczyć i dlaczego WARTO pójść:

Miasto Robotów” to 72 najnowsze robotów z USA, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Rosji, Tesla-show, 8 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, teatr robotów, urządzenie do przesuwania przedmiotów siłą umysłu oraz inne technologie przyszłości.


Najnowsze roboty z całego świata

Z wystaw w Las Vegas, Pekinie i Berlinie zostały przywiezione francuski robot Reeti, realistyczny robot-pająk z Księgi rekordów Guinnessa i robot-tancerz z ostatniej generacji „mądrych” robotów.

Przedstawienia i eksperymenty

Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie i obejrz fascynujące przedstawienie, przygotowane przez roboaktorów, tańcz z robotami, oglądaj piękne widowiska, ciesz się muzyką piorunów i bierz udział w eksperymentach.

Roboty-pomocnicy

Zapoznaj się z robotami, które są gotowe zrobić porządki w domu: perfekcyjnie umyć okna i lustra, podpowiedzieć przepis na smaczne ciasto, zaopiekują się dziećmi i nawet zaparzą poranną kawę. A robot Jibo nawet zrobi pamiątkowe zdjęcia tych wszystkich chwil – na pewno będziesz się uśmiechać!

Interaktywna przestrzeń kosmiczna

Udaj się w podróż po galaktyce i zostań kosmonautą za pomocą najnowszych technologii. Obróć się w gwiazdę i doprowadź do Wielkiego Wybuchu, wyrusz windą do kosmosu, przelatując przez wszystkie warstwy atmosfery. Dowiedz się, jak zabrzmi twój głos dla kosmitów i jaki satelita teraz leci nad twoim miastem.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na facebooku i stronie:

www.facebook.com/pg/miastorobotow/

http://cityofrobots.io/pl

 

ZAPRASZAMYYYY!