Konkurs Świąteczny – II etap

Zgodnie z zapowiedzią, mamy poniedziałek, więc rozpoczynam II etap konkursu świątecznego na Mechatrobocie. Po wielokrotnym przeczytaniu każdej z prac i długich przemyśleniach wybrałem 3 najlepsze artykuły, które zostały opublikowane na stronie. Od tego momentu, aż do 11.01.2016 (12:00) będzie można głosować na najlepszy, którego autor otrzyma Raspberry Pi 2B.

Kto przechodzi do II etapu

Poniżej możecie zobaczyć listę prac, które zakwalifikowały się do II etapu.

Artykuły te wybrałem z kilka względów:

  • Są stosunkowo długie i możliwie obszernie przedstawiają dane zaganienie
  • Napisane są językiem poprawnym, bez większych błędów, co sprawia, że miło się je czyta
  • Omawiają ciekawe i interesujące zagadnienia

Oczywiście inne artykuły również były świetne! Aż żal mi było reszty prac kiedy dokonywałem ostatecznego wyboru. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom – skontaktuję się z Wami w najbliższych dniach przez maila.

Głosowanie – kto zwycięży…?

Głosowanie odbędzie się „na facebooku”, a dokładniej mówiąc na fanpage’u mechatrobota. Pod postem, który właśnie opublikowałem znajdują się 3 komentarze, w których zawarłem linki do artykułów, które wygrały etap pierwszy.

Głosowanie (post na fanpage)

Zachęcam do udostępniania tego posta na swoich profilach, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Jeszcze raz przypominam: nagrodą główną jest Raspberry Pi 2B, natomiast nagroda dla autorów artykułów, które zajęły 2. i 3. miejsce – klon Arduino Nano.

Karol Wojsław

Karol Wojsław -- licealista, założyciel i redaktor Mechatrobot.pl. Interesuje się robotyką i elektroniką oraz informatyką. Z racji swojego wieku nie ma ogromnej wiedzy, ale wytrwale dąży do tego, aby artykuły, które publikuje były coraz lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *