Konkurs Świąteczny – II etap

Zgodnie z zapowiedzią, mamy poniedziałek, więc rozpoczynam II etap konkursu świątecznego na Mechatrobocie. Po wielokrotnym przeczytaniu każdej z prac i długich przemyśleniach wybrałem 3 najlepsze artykuły, które zostały opublikowane na stronie. Od tego momentu, aż do 11.01.2016 (12:00) będzie można głosować na najlepszy, którego autor otrzyma Raspberry Pi 2B.

Kto przechodzi do II etapu

Poniżej możecie zobaczyć listę prac, które zakwalifikowały się do II etapu.

Artykuły te wybrałem z kilka względów:

  • Są stosunkowo długie i możliwie obszernie przedstawiają dane zaganienie
  • Napisane są językiem poprawnym, bez większych błędów, co sprawia, że miło się je czyta
  • Omawiają ciekawe i interesujące zagadnienia

Oczywiście inne artykuły również były świetne! Aż żal mi było reszty prac kiedy dokonywałem ostatecznego wyboru. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom – skontaktuję się z Wami w najbliższych dniach przez maila.

Głosowanie – kto zwycięży…?

Głosowanie odbędzie się “na facebooku”, a dokładniej mówiąc na fanpage’u mechatrobota. Pod postem, który właśnie opublikowałem znajdują się 3 komentarze, w których zawarłem linki do artykułów, które wygrały etap pierwszy.

Głosowanie (post na fanpage)

Zachęcam do udostępniania tego posta na swoich profilach, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Jeszcze raz przypominam: nagrodą główną jest Raspberry Pi 2B, natomiast nagroda dla autorów artykułów, które zajęły 2. i 3. miejsce – klon Arduino Nano.

Karol Wojsław

Karol Wojsław - założyciel i redaktor Mechatrobot.pl. Interesuje sie elektroniką oraz informatyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.